Przejdź do zawartości

Formy płatności

Twój komfort podczas zakupów jest dla nas bardzo ważny. Dlatego dajemy Ci do wyboru znane i sprawdzone metody płatności. Wybierz najwygodniejszą i płać tak, jak lubisz. Do Twojej dyspozycji są:
 
Płatność za pobraniem 
 
Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą Kurier może kontaktować się Tobą. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności – kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.  
 
Płatność tradycyjnym przelewem bankowym
 
Płatność tradycyjnym przelewem bankowym na otrzymany w mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia numer konta bankowego. Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Księgowanie płatności może potrwać maks. 2-4 dni robocze. Jak zapłacić przelewem tradycyjnym? Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz niezbędne dane do realizacji przelewu:  
 
 
Odbiorca:
 
Firma Handlowo-Usługowa „Eva” Ewa Banach  
 
Adres:
 
al. 29 Listopada 191/116  31-241 Kraków  
 
Numer konta:
 
35 1600 1462 1822 8272 5000 0001  
 
Nazwa banku:
 
BNP PARIBAS Bank Polska Spółka Akcyjna  
 
Tytuł przelewu:
 
Numer Twojego zamówienia
Przewiń do góry