Przejdź do zawartości

Kieszonki na sztućce składane

Kieszonki na sztućce to świetna alternatywa dla klasycznych serwetek, modny dodatek i oryginalna dekoracja stołu niezależnie od okazji. Stanowią nie tylko uniwersalne, ale jednocześnie niebanalne rozwiązanie. Kieszonki na sztućce na chrzest, czy kieszonki na sztućce na komunię przyciągają wzrok swoim designem, a różnorodna kolorystyka i wzornictwo wpisują się w aktualne trendy i upodobania.

Nasze serwetki z kieszonką na sztućce nadają elegancji i są praktyczne, gdyż trafiają do klienta złożone i gotowe do umieszczenia na stołach. Wybierając kieszonki, zadbają Państwo o czystość sztućców. To także prosty sposób na uzupełnienie aranżacji restauracji. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Kieszonki na sztućce z serwetek 

Kieszonki na sztućce to przegródki przeznaczone na nóż, widelec i łyżkę, które pozwalają zadbać o utrzymanie wymaganych standardów higienicznych, co jest szczególnie ważne w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się na każdą okazję, a koperty z serwetek na sztućce dostępne są w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do stworzonej aranżacji.

Nasza kieszonka na sztućce to także praktyczny sposób dekorowania stołu. Pozwalają bowiem zaoszczędzić czas niezbędny do nakrycia stołu i elegancko przygotować każde miejsce.

Dlaczego warto wybrać kieszonki na sztućce?

Serwetki kieszonki na sztućce to bardzo wygodny oraz estetyczny sposób na podanie sztućców. Takie rozwiązanie jest praktyczne i sprawdza się szczególnie w przypadku dużej liczby gości. Kieszonki na sztućce rozwiązują także problem z brakiem miejsca na stole - można wykorzystać je jako przegródki na sztućce, a następnie jako serwetkę do wytarcia ust czy rąk.

Kieszonka na sztućce dostępna w naszej ofercie to zarazem artykuł dekoracyjny oraz wysokiej jakości, praktyczny produkt łączący funkcjonalność i modny design. Dostępny asortyment eliminuje problem z ułożeniem sztućców w estetyczny sposób i umożliwia stworzenie pięknej, kompletnej aranżacji, gdzie każdy element jest na właściwym miejscu.

Kieszonki komunijne na sztućce

Kieszonka na sztućce to dodatkowy element nakrycia stołu. Nasze propozycje komunijnych kieszonek na sztućce wyróżniają się wysoką jakością, a przyjazny dla środowiska materiał to dodatkowa zaleta.

Okolicznościowe, składane serwetki na sztućce to doskonała alternatywa dla zwykłych serwetek. Dodatkowo różnorodna kolorystyka i wiele wzorów pozwalają na przygotowanie pięknej i niepowtarzalnej aranżacji stołu. Minimalistyczne kieszonki na sztućce stonują bogate dekoracje, a wzorzyste przegródki nadadzą im wyjątkowego charakteru. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej w atrakcyjnych cenach.

Przewiń do góry