Przejdź do zawartości

Zapasy do dyfuzorów zapachowych Bolsius

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi zapachami, które będą idealnym uzupełnieniem dyfuzorów w Państwa domach i lokalach usługowych. Zapas do dyfuzorów zapachowych to buteleczka transparentnego płynu o aromatycznych kompozycjach, które pomogą w relaksie, odprężą, jak i pobudzą do działania. Olejki do dyfuzora firmy Bolsius charakteryzują się intensywnym zapachem nut o przemyślanych kompozycjach, zarówno złożonych, jak i prostych, opartych o aromatach pasujących do wnętrz o każdym charakterze i przeznaczeniu. Olejki zapachowe do dyfuzorów, które oferujemy, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby.

Zastosowanie olejków zapachowych

Każdy olejek do dyfuzora zapachowego, który stanowi część naszego starannie wyselekcjonowanego asortymentu, zadba o świeżość w biurach, poczekalniach, gabinetach usługowych, recepcjach, jak i w zaciszu sypialni, salonu, czy w łazience. Olejek do dyfuzora to esencja o trwałym i mocnym zapachu. Olejki do dyfuzorów zapachowych to płyn o specjalnym, żywym zapachu, który wystarczy zaaplikować w niewielkiej ilości na patyczki rattanowe lub bambusowe. Umieszczenie ich we flakoniku w wybranym pomieszczeniu zapewnia przyjemne doznania zapachowe przez całą dobę. Olejkizapachowe, w zależności od intensywności stosowania, mogą wystarczyć na wiele miesięcy. Olejki do dyfuzora dostępne również w drogerii Rossmann to kolekcja produktów renomowanej marki, dbającej o jakość swoich receptur i ich przyjazny wpływ na otoczenie.

Unikalna kolekcja aromatów

Olejki do dyfuzora, które znajdują się w naszej ofercie, idealnie wkomponują się we wnętrzach i można stosować je również w środowisku biznesowym. Olejki do dyfuzorów powstały z naturalnych ekstraktów, które niwelują nieprzyjemne zapachy i równomiernie rozprowadzają się w pomieszczeniu. Dyfuzor olejki uwalniają stopniowo aromat i sprawdzą się idealnie w miejscach, w których zakazane jest stosowanie kadzidełek i świeczek zapachowych. 

Przewiń do góry