Przejdź do zawartości

Świece stołowe

Świece stołowe

Kiedy potrzebna jest elegancka, klimatyczna dekoracja stołu, wielu stawia na świece stołowe. Łatwo dostępne, pięknie podkreślają wyniosłość chwili, są niedrogie, a przy tym świecą dużo dłużej niż zwykłe podgrzewacze czy świece zapachowe. Można więc powiedzieć, że są praktyczne i skuteczne w bardzo rozsądnych cenach. Świeczki stołowe jest dość wysoka, często to nawet 18 cm. Ich średnica również należy do tych większych. Nie można się jednak temu dziwić – trwałość tych rozwiązań to nawet 6,5 godziny bezustannego palenia. Można je więc zapalać i gasić przez kilka/kilkanaście dni, a nawet dłużej, wszystko zależy od częstotliwości i czasu palenia.

Świeczki stołowe - idealne w gastronomii i hotelarstwie

Na wybór tego rodzaju świec decydują się właściciele restauracji i hoteli – właśnie do nich kierowana jest nasza oferta, w której świece stołowe to najwyższej klasy rozwiązanie nieuznające kompromisów, dlaczego? Oferowane przez nas świece stołowe wykonane są z parafiny, nie trzeba martwić się zalanym obrusem, wosku lejącego się po ściankach nie ma, wszystko zostaje wewnątrz świecy i zostaje spalone. Spore rozmiary to długi czas palenia, knot wystaje odpowiednio wysoko nad górną częścią świeczki – z zapaleniem i ponownym odpaleniem nie powinno być problemów.

Szeroki wybór świeczek stołowych specjalnie dla naszych klientów

W naszej ofercie znajdą Państwo świeczki stołowe w kilku wersjach kolorystycznych – przykładem może być biel i kolor kremowy. W jednym opakowaniu znajduje się ponad 100 sztuk świec, zapas spełni Państwa oczekiwania na najbliższe tygodnie działania restauracji czy hotelu. Zakupione u nas świece stołowe są odpowiednio pakowane przed podróżą i wysyłane już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Co ważne, zapłacić można przelewem, ale również przy odbiorze. Przy zakupach za ponad 400 złotych przesyłka jest darmowa! Zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości do kontaktu z nami. Można to zrobić, pisząc do nas wiadomość e-mail lub dzwoniąc na infolinię.

Przewiń do góry