Przejdź do zawartości

Serwetki z logo firmy

Airlaid serwetki 40 x 40, 1/4 składane
Airlaid serwetki 40 x 40, 1/4 składane

netto

[ op. x szt. ]

Dowiedz się więcej

wycena indywidualna

Serwetki z logo firmy

Restauracje i hotele kojarzą się głównie z pysznymi daniami i aromatycznymi napojami, jednak to nie wystarczy, aby lokal odniósł sukces. Z pozoru nieistotne rzeczy mogą mieć duży wpływ na wrażenia gości – znaczenie ma nie tylko miła obsługa, ale także dekoracje czy dodatki, takie jak sztućce i serwetki.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego warto zadbać o atmosferę panującą w lokalu. Dekoracja wnętrza, oświetlenie i oczywiście nakrycie stołu musi stwarzać elegancki nastrój, a jednocześnie przyciągać spojrzenie i gwarantować komfort. Nasze serwetki z nadrukiem dopełnią wykreowaną przez Państwa aranżację lokalu, promując wizerunek marki w nienachalny, ale skuteczny sposób. W naszej ofercie poza serwetkami znajdą Państwo również kieszonki na sztućce z logo firmy.

Serwetki na zamówienie

Serwetki z własnym nadrukiem to serwetki na zamówienie, które subtelnie uzupełnią aranżację stołu, podkreślając charakter miejsca. Wybierając nasze serwetki z logo firmy, mają Państwo pewność, że najwyższa jakość wykonania i spersonalizowany nadruk pozytywnie zaskoczą klientów, na długo pozostając im w pamięci.

Serwetki z logo firmy to propozycje idealne do restauracji i hotelu, czyli branż, w których kluczowe znaczenie ma klient. Miękkie, chłonne serwetki z nadrukiem reklamowym będą praktycznym dodatkiem niezbędnym na stole, a jednocześnie nieoczywistym nośnikiem informacji. Niemal 90% klientów docenia niebanalne rozwiązania i ogląda serwetki z nadrukiem logo, zapamiętując widoczne na nich informacje, a część klientów zabiera serwetki, aby zapamiętać lokal i opowiedzieć o nim znajomym.

Serwetki z własnym nadrukiem - rodzaje

Cenimy jakość wykonania oraz różnorodność wyboru, dlatego oferujemy Państwu eleganckie, białe serwetki oraz biodegradowalne serwetki z logo firmy, które w 100% pochodzą z materiałów z recyklingu. Dzięki temu mogą Państwo zdecydować się na uniwersalne i bardzo klasyczne rozwiązanie idealne na każdą okazję albo podkreślić troskę firmy o środowisko, pozytywnie zaskakując klientów.

Wysokiej jakości serwetki z logo firmy w naszym sklepie dostępne są w atrakcyjnej cenie. Personalizowane serwetki są praktyczne, a jednocześnie dekorują stół i w prosty, ale skuteczny sposób promują wizerunek lokalu. Taka forma reklamy zapada w pamięć i świadczy o zaangażowaniu firmy, subtelnie podkreślając prestiż miejsca.

Dla kogo są serwetki z własnym nadrukiem? Indywidualnie przygotowywane serwetki to opcja przeznaczona głównie dla branży gastronomicznej i hotelarskiej, gdzie autorski projekt i nadruki okolicznościowe mogą kreować wizerunek przedsiębiorstwa. W gronie odbiorców produktów naszej firmy można znaleźć nie tylko hotele i restauracje, ale także bary, czy firmy cateringowe oraz innych klientów, którzy wykorzystują serwetki z logo firmy do rozwijania własnej marki.

Serwetki z logo firmy jako forma reklamy

Serwetki na zamówienie to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale przede wszystkim forma reklamy. Według przeprowadzonych badań rynkowych aż 75% osób zwraca uwagę na nadruk widoczny na serwetkach, a niemal 70% osób zapamiętuje logo firmy albo jej ofertę. Oznacza to, że serwetki reklamowe świetnie sprawdzają się jako element marketingu, a prostota rozwiązania i atrakcyjne ceny tylko zachęcają do promowania własnej marki.

Oferowane serwetki z nadrukiem dają Państwu możliwość stworzenia w pełni spersonalizowanego produktu, który przyciągnie uwagę klientów i pozytywnie ich zaskoczy. Serwetki gastronomiczne z nadrukiem mogą zawierać logo lub krótki przekaz odnośnie aktualnej oferty czy promocji.

Serwetki gastronomiczne z nadrukiem

Serwetki własnym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla gastronomii i branży hotelarskiej, gdzie każdy element może zadecydować o ponownej wizycie klienta. Nasze serwetki gastronomiczne z logo firmy nadają pozornie zwykłemu dodatkowi indywidualnego charakteru i tym samym na długo zapadają w pamięć.

Serwetki z nadrukiem to niska cena, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Nadruki możemy przygotować na wszystkich serwetkach z naszej oferty – klasycznych serwetkach z jedno-, dwu- i trzywarstwowej bibuły, serwetkach Airlaid albo na bezpiecznych dla środowiska, pochodzących z materiałów z recyklingu serwetkach biodegradowalnych, które świetnie wpisują się w modne obecnie trendy eko i pokazują troskę firmy o środowisko naturalne.

Oryginalne serwetki z logo firmy

Serwetki z nadrukiem to doskonała alternatywa dla zwykłych serwetek, a jednocześnie sposób na nienachalne promowanie wizerunku Państwa firmy. Dbamy o najwyższą jakość produktów, ponieważ cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy, że zamówione serwetki z logo firmy będą dobrze wykończone, niezwykle miękkie i chłonne.

Mogą Państwo wybrać różne opcje nadruku i zdecydować, jak duże ma być logo firmy, i w którym miejscu powinno się znaleźć. Poza samym logo na serwetkach można także umieścić krótką informację, na przykład numer telefonu lub adres strony internetowej.

Przewiń do góry