Przejdź do zawartości

Zamówienia hurtowe świec

Hurtownia świec to miejsce, w którym zaopatrzą się Państwo w niezliczoną ilość różnego rodzaju świeczek. Jeśli prowadzą Państwo SPA, hotel czy restaurację – świeczki mogą się okazać niezbędne. Nadają pomieszczeniu wyjątkowy klimat i nastrój, naturalnie oświetlają dane miejsce, a przy tym często pięknie pachną, wszystko zależy od tego, jaki rodzaj świeczek Państwo wybiorą. Hurtownia świec ozdobnych proponuje szereg rozwiązań stworzonych specjalnie dla Państwa potrzeb. Bez względu na to, jaka ilość jest potrzebna, na pewno ją Państwo otrzymają. Wysyłka będzie szybka, bezpieczna i bezproblemowa. Warto się o tym przekonać!

Hurtownia świeczek zapachowych

Propozycje skrojone na miarę! Jaki zapach jest Państwa ulubionym? Nie wiadomo? Zapraszamy do sprawdzenia kilku propozycji, mamy w ofercie spory wybór pięknie pachnących świeczek zapachowych. Hurtownia proponuje zapachy magnolii, piwonii czy granatu. Oczywiście to tylko kilka wersji, aromatycznych rozwiązań jest dużo więcej. Co ważne, czeka na Państwa również wybór opakowania. Może być przezroczyste, wykonane ze szkła lub w formie świecy pieńkowej. Wybór jest naprawdę ogromny, z pewnością znajdą Państwo idealne świece ozdobne. Hurtownia jest gwarancją możliwości zamówienia dziesiątek, a nawet setek produktów w rozsądnych cenach!

Ceniona jakość świec zapachowych i ozdobnych

Co położyć na stołach w swojej restauracji? Hurtownia świec i sklep internetowy zarazem ma świetną propozycję! Zapraszamy do wyboru pięknych świec Deco, które idealnie podkreślą wykończenie sali i wprowadzą ciekawy klimat, szczególnie wśród par. Mamy świeczki w różnych barwach, piękne wykonane – z pewnością znajdą Państwo idealną propozycję. Nie mogło także zabraknąć świec w kształcie szpicy, chyba najpopularniejszego wyboru, który kojarzyć się może z wyniosłością. Używane na specjalne okazje doskonale sprawdzą się w restauracji. Dostępne w kilkunastu odcieniach – każda świecąca nawet przez 7,5 godziny bez przerwy. Hurtownia świeczek zapachowych czeka na Państwa!

Jeżeli są Państwo zainteresowani indywidualną ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny +48 664198778  lub e-mail: biuro@swiecedlagastronomii.pl

Przewiń do góry