Przejdź do zawartości

Podkładki na stół

Podkładki na stół

Przedstawiamy Państwu eleganckie podkładki na stół wykonane z wysokiej jakości surowców i materiałów. W naszej kolekcji jest wiele rodzajów podkładek, wśród których znajdą Państwo produkty z papieru, bibuły, jak i włókniny imitującej materiał. Każda podkładka na stół charakteryzuje się nowoczesnym designem, zarówno w standardowej eleganckiej białej odsłonie, jak i w wielu innych odważnych kolorach i wzorach. Oferujemy podkładki na stół pod talerz znanych i renomowanych producentów. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i podczas wielu uroczystych eventów, czy innych istotnych wydarzeń, również w gronie rodzinnym. 

Wysoka jakość wykonania

Podkładki na stół nowoczesne będące częścią naszej oferty, bardzo dobrze komponują się z zastawą stołową, są eleganckie, wytworne i wytrzymałe. Podkładki pod talerze będą idealnym uzupełnieniem wystroju, zwiększają prestiż lokalu gastronomicznego i dają wszystkim gościom do zrozumienia, że mogą liczyć na fachową i profesjonalną obsługę. Nowoczesne podkładki na stół o dużej gramaturze podkreślają estetykę wnętrz, mogą także posłużyć jako wyposażenie jadalni. Są niezwykle odporne i wytrzymałe, dlatego charakteryzują się odpornością na rozrywanie. Skutecznie chronią stół przed zarysowaniem, zabezpieczają blaty mebli, na których znajduje się zastawa, chronią je przed ostrymi nożami, gorącymi posiłkami i napojami. 

Eleganckie podkładki na stół w praktycznym wydaniu

Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, wychodzimy naprzeciw z ofertą w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Dekoracyjne podkładki na stół pomogą w zachowaniu czystości na stole, wchłoną rozlany sos czy napoje. Podkładka pod talerz w różnych wzorach i uniwersalnych rozmiarach spełni się zarówno w funkcji dekoracyjnej, jak i praktycznej. W razie pytań o szczegóły oferty kierowanej do hoteli, lokali gastronomicznych, usługowych, jak i prywatnych domostw, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną.

Przewiń do góry