Przejdź do zawartości

O firmie

Jesteśmy dystrybutorem świec i wkładów do zniczy firmy BOLSIUS oraz produktów firmy MANK, PAPSTAR i PAW. Od ponad 10 lat zajmujemy się dostarczaniem dekoracyjnych artykułów  do Gastronomii. Ofertę naszą kierujemy w szczególności do Hoteli, Restauracji, Kawiarni, Pubów, Sal weselnych. Prowadzimy również sprzedaż Hurtową Wkładów do Zniczy Bolsius i Zniczy.  Szeroka gama oferowanych produktów, wysoka jakość, szybka realizacja zamówienia z dostawą do klienta to oszczędność czasu i gwarancja udanych zakupów.

Świece Bolsius to produkty najwyższej jakości. Możemy je odnaleźć w szerokim i kompletnym asortymencie. Oprócz asortymentu podstawowego takiego jak:  świece stołowe, świece szpice, świece pieńkowe, podgrzewacze, świece zapachowe, świece Rustic oferujemy także szeroką gamę świec sezonowych oraz wkłady do zniczy i akcesoria różnego rodzaju . Wszystkie świece są zarówno modne jak i bardzo popularne. Konsumenci z roku na rok coraz częściej wybierają świece Bolsius. Nie bez powodu. Świece Bolsius są bardzo wysokiej jakości oraz zawsze odpowiadają najnowszym trendom i tworzą kompletny asortyment. Poszczególne typy świec oferujemy w różnych kształtach, rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Produkty MANK, PAPSTAR i PAW  to ponadczasowa elegancja i dobry smak. Dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas posiłku i zapewniają optymalną wygodę organizatorom. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów, pozwala wymieniać i łączyć style w zależności od okazji, pory roku, czy wystroju wnętrza, w którym przygotowywane jest przyjęcie dla gości. Mamy nadzieję, iż dzięki eleganckim i pięknym wzorom na stołach Państwa Hoteli i Restauracji zagości wyjątkowa atmosfera. 

 

Wszystkie pytania dotyczące naszych produktów i ich zakupów prosimy kierować na adres biuro@swiecedlagastronomii.pl  lub telefonicznie pod numer +48 664 198 778 .

 

                                                                                                                                     Zapraszamy do współpracy

Ewa Banach

 

Professional-2021-1

Professional 2021

Pobierz katalog

Inspiration-2021-1

Inspiration 2020

Pobierz katalog

MANK BASIC-1

Basic Line

Pobierz katalog

Wiosna---Lato-1

Wiosna - Lato

Pobierz katalog

Herbstflyer_2020-1

Herbst 2020

Pobierz katalog

Professional-1

Professional

Pobierz katalog

ProfessionalNews19

Professional News 19

Pobierz katalog

Professional-Line-2020-1

Professional Line 2020

Pobierz katalog

Professional Line News 2019-1

Professional Line News 2019

Pobierz katalog

Przewiń do góry